• Adres
  • ul. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 14F
    59-900 Zgorzelec
  • Biuro czynne
  • Pon. – Czw.: 8.00 – 16.00
    Piątek: 8.00 – 15.00

Moskitiery

Moskitiery plisowane

Moskitiery plisowane stanowią obecnie jeden z najbardziej nowoczesnych, trwałych i funkcjonalnych systemów ochrony przed owadami, insektami oraz pyłkami drzew.

Zastosowana technologia, z nowatorskim systemem składania siatki, pozwala na szybkie, płynne i wygodne korzystanie z moskitiery oraz osłonę bardzo dużych powierzchni. Moskitiery plisowane okienne są przystosowane do montażu na ramie okiennej lub we wnęce. Moskitiery plisowane drzwiowe to doskonałe rozwiązanie do drzwi tarasowych i balkonowych.

Moskitiery zwijane

Moskitiery okienne zwijane służą jako doskonała i skuteczna ochrona przed owadami, insektami oraz opadami z drzew, krzewów i kwiatów. Moskitiera montowana jest do ramy okna lub do elewacji, z siatką zwijaną do kasetki. Moskitiery zwijane drzwiowe stosowane są do drzwi balkonowych oraz tarasowych. Wykonane są z profili aluminiowych, odpornych na trudne warunki atmosferyczne. Dodatkowo wyposażone są w kasetę, prowadnice oraz mechanizm sprężynowy, który pozwala szybko rozwijać i zwijać siatkę do kasety.

Moskitiery skrzydłowe

Moskitiery drzwiowe skrzydłowe stosowane są najczęściej do drzwi balkonowych. Moskitiera montowana jest na zawiasach i otwierana jest na zewnątrz.