• Adres
  • ul. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 14F
    59-900 Zgorzelec
  • Biuro czynne
  • Pon. – Czw.: 8.00 – 16.00
    Piątek: 8.00 – 15.00

Pergole

Pergola Solid

Konstrukcja wykonana z profili aluminiowych oraz elementów ze stali nierdzewnej.

Konstrukcja wyposażona w system odprowadzania wody . Ruchome poszycie dachu sterowane elektrycznie.

Wyposażenie dodatkowe: Możliwość zastosowania automatyki pogodowej. Oświetlenie LED, Konstrukcja przyścienna lub wolnostojąca. Możliwość modułowej rozbudowy. Lakierowanie konstrukcji w dowolnym kolorze RAL.

Maksymalne wymiary dla pojedynczego modułu szer. 4 m x wysięg 7 m

Pergola SB500

Pergole Selt to rozwiązanie, dzięki któremu pogoda nigdy nie psuje planów! Deszcz, wiatr, ostre słońce przestają być problemem. Dzięki pergoli zyskujesz dodatkową przestrzeń będącą do dyspozycji Twojej i Twoich gości przez cały rok.

W pełni aluminiowa konstrukcja oraz elektrycznie sterowane zadaszenie wykonane z aluminiowych piór z możliwością zmiany kąta ich pochylenia. W połączeniu z najwyższą (3) klasą odporności na wiatr gwarantuje bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania.

Zastosowanie przy osłonie tarasów jak i przy lokalach gastronomicznych. Możliwość rozbudowy modułowej. Lakierowanie konstrukcji w dowolnym kolorze RAL.

Wyposażenie dodatkowe: Możliwość stosowania ścian przesuwnych lub przesłon ZIIIP120, oświetlenie LED.

Maksymalne wymiary pojedynczego modułu szer. 5 m x wysięg 7 m

Pergola V

Konstrukcja wykonana z aluminiowych profili ekstrudowanych.

Konstrukcja przyścienna i jako wolnostojąca, możliwość łączenia modułów w jedną całość. Pneumatyczny system naciągu tkaniny. Szeroka gama tkanin. Lakierowanie konstrukcji w dowolnym kolorze RAL.

Maksymalne wymiary szer 5 m x wysięg 6 m.

Pergola skręcana

System Pergola wykonany jest z aluminiowych profili i ocynkowanych elementów (regulowane elementy łączące, mocujące itp.) lakierowanych proszkowo.

Elementy łączące profile (głowice) umożliwiają płynną regulację kąta pochylenia profili dachowych pergoli do 20° jak również ich przesuw wzdłużny i poprzeczny. Konstrukcja wyrobu oferowana jest standardowo w kolorze srebrnym, białym, jak również z dekoracyjnymi powłokami imitującymi drewno.

Kolory niestandardowe konstrukcji aluminiowej z palety RAL po potwierdzeniu ich dostępności przez producenta.