ROXIMPLAST – okna PCV Zgorzelec

HISTORIA

Firma w 1999 roku rozpoczęła produkcję stolarki okiennej i drzwiowej z PVC w systemie Aluplast. W latach 2000-2001 sukcesywnie poszerzaliśmy asortyment o okna energooszczędne, wykonane z profili pięciokomorowych. Zaczęliśmy również wykonywać OGRODY ZIMOWE.

W roku 2004 powstały pierwsze okna dla domów energooszczędnych Ideal 6000 Passiv Line z potrójnymi szybami oraz dla domów wysoko energooszczędnych Ideal 6000 Passiv Line Hi-Tec z dodatkową pianką umieszczoną wewnątrz stalowych wzmocnień.

Obecnie najnowszy produkt to okna Ideal 8000 Passiv Line + oraz Okna Ideal 8000 Passiv Line ultra (85mm) bazujący na zestawieniu sprawdzonych i bardzo dobrze przyjetych rozwiązań technicznych oraz nowoczesnej stylisteyce Classic line.

Specjalizujemy się w dostarczaniu Państwu energooszczędnych produktów i usług. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, dbamy o zaspakajanie wszystkich Państwa potrzeb, niczego nie pomijając. Raz dane słowo zobowiązuje.

Dlaczego ROXIMPLAST ?

 

JAKOŚĆ

Wysokogatunkowe, doskonałe na lata! Dzięki różnorodności i wysokiej jakości profili czołowych europejskich producentów, jak Aluplast, Schuco, Bruegmann posiadających odpowiednie certyfikaty, zarówno pod względem estetycznym, jak i technicznym gotowe okna i drzwi są zawsze na najwyższym poziomie. Profile przez nas używane zawierają aż 98% czystego PVC, co daje długoletnią gwarancję na niezmienność koloru! Oferowane okna

PROFESJONALIZM

Zapewniamy wieloletni serwis i opiekę techniczną najwyższej jakości. Nie kupuj w ciemno gdy możesz dokonać świadomego wyboru! Zadzwoń! Przyjedziemy, porozmawiamy, doradzimy!

BEZPIECZEŃSTWO

Oferujemy montaż okien o różnych klasach bezpieczeństwa i odporności na włamanie (od WK1 do WK6), dzięki czemu możemy dopasować odpowiednie rozwiązania pod konkretne potrzeby Klienta.

WSZECHSTRONNOŚĆ

Dzięki olbrzymiej różnorodności systemu profili okiennych możliwe jest wykonanie praktycznie każdego okna, o każdym kształcie i w każdym budynku. Nasza firma posiada również szeroka ofertę drzwi z możliwością dowolnego skonfigurowania i indywidualnego dopasowania.

EKOLOGIA

Wszystkie materiały przez nas używane posiadają wszelkie niezbędne ATESTY dopuszczające je do stosowania w budynkach mieszkalnych, obiektach użyteczności publicznej; Służbach Zdrowia, szkołach, przedszkolach itp. Oferowana przez nas stolarka wykonana jest z profili bezołowiowych. Wszystkie typy okien posiadają w standardzie szyby termoizolacyjne o współczynniki przenikania ciepła K=1,0 W/m2K lub K=0,5 W/m2K, okucia SIEGENIA, listwę montażową podokienną, klamki Alu, kotwy.

OSZCZĘDNOŚĆ

Duża głębokość zabudowy, jak i ukształtowanie profili w technice wielokomorowej umożliwia dotrzymanie nawet najbardziej surowych norm ochrony ciepła. Dlatego warto wymienić przestarzałe okna na nowe, ponieważ straty ciepła przez przestarzałe okna wynoszą od 30 do 65% ! Oszczędzacie Państwo energię, a tym samym swoje pieniądze!

KOMFORT UŻYTKOWANIA NA WIELE LAT!

Zapewniamy MONTAŻ I SERWIS z dożywotnią gwarancją satysfakcji!

  • montaż nieinwazyjny okien i rolet: szybki, estetyczny nie wymagający naruszania muru/okna;
  • montaż okien renowacyjnych w budynkach zabytkowych: montaż bez uszkodzeń elewacji budynku;
  • ciepły montaż: montaż z dodatkowymi warstwami izolacji cieplnej;
  • montaż tradycyjny: kompleksowy, wraz z demontażem starego okna i parapetów.

Posiadamy najlepszych fachowców – gwarantujemy najwyższą jakość usług!

Zgłoszenia:
+48 75 640 70 80
r.ostalski@roximplast.com

Nasi partnerzy

Siegenia Aubi
partner10
partner9
partner8
partner7
partner6
partner5
partner4

Opinie